נקי נקי ניהול ואחזקת מבנים      הבית שלכם בידיים טובות !
  

חיפוש :

כל הסיבות לשכור חברת ניהול ואחזקת מבנים

מעוניינים בשיפור באיכות החיים? נמאס לכם להתווכח בכל חודש מחדש עם השכנים בנושא דמי הוועד? עם חברת ניהול ואחזקת מבנים אתם עוברים לניהול חכם, יעיל, נוח ומקצועי יותר של הנכס המשותף. ניהול חיצוני הוא הדרך בה תפיקו את המרב מהנכס, תטפחו אותו ואף תעלו את שוויו. אם חשובה לכם איכות החיים שלכם וחשוב לכם לשמר את הנכס שבבעלותכם, הגעתם למקום הנכון.

מי פה הוועד?

בעבר נהוג היה להפקיד את תיק ניהול ועד הבית בידי אחד השכנים. כיום, עם סגנון החיים העמוס קשה למצוא בבניין דיירים שמעוניינים לנהל את תיק וועד הבית או ממלאים את התפקיד באחריות, מסירות ומקצועיות. ברוב המקרים, ועד הבית של הבניין נוקט במינימום פעולות על מנת לתחזק את הנכס בצורה הבסיסית ביותר. אם גם אצלכם בבניין ועד הבית נכנס לפעולה רק כאשר החצר כבר מוצפת ביוב או המעלית תקועה, הגיע הזמן לשינוי.

חברות ניהול ואחזקת מבנים מנהלות ומבצעות בעבורכם את כל הפעולות הדרושות לתחזוקה של המבנה. הן דואגות לניקיון, גיזום הגינה, הדברה, טיפול במעלית, תחזוקה של המקלט, ביצוע שוטף של שיפוצים ותיקונים. צוות מטעם החברה בודק את הנכס באופן שוטף, מבצע את הפעולות הדרושות, מחדש, מחזק ומבטיח לכם הדיירים סביבת מגורים נקייה, נעימה ובטיחותית.

מי אחראי לגבות את הכסף מהשכנים?

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בחברות ניהול ואחזקת מבנים הוא הפטור שאתם מקבלים מגבייה עצמית של דמי ועד הבית. כל דיירי הבניין משלמים את דמי הוועד ישירות אל חברת הניהול. עם חברת ניהול אתם חוסכים לעצמכם גם את ישיבות הדיירים המתישות. החברה נמצאת בקשר רציף עם נציגי הדיירים ללא צורך בישיבות או הצבעות בעבור כל תיקון או כל הזמנת הדברה.

כאשר פעולות תחזוקה כמו ניקיון הבניין, הדברה וצביעה מתבצעות באופן שוטף, הנכס נראה טוב יותר ואיכות החיים בו גבוהה יותר. דירות להשכרה בבניין יושכרו מהר יותר. בניין מטופח הוא בניין מרשים שנעים יותר לחיות בו. עם חברת אחזקות אתם יכולים ליהנות מאיכות החיים ללא צורך בשעות ארוכות של עבודה וניהול מורט עצבים של תיק ועד הבית.

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט